Hotel Orient Express

  • In het hart van de oude stad.
  • Vlak bij vele bezienswaardigheden.
  • Voor jong en oud.
  • Binnenzwembad.
 

Informatie

Midden in het hart van de oude stad, in de wijk Sirkeci, vindt u het Orient Express Hotel. Wanneer u tijdens uw stedentrip in Istanbul zoveel mogelijk wilt zien in een korte tijd, zit u hier op een toplocatie vlak bij tal van bijzondere bezienswaardigheden. Ook het moderne centrum ligt binnen handbereik. De comfortabele nette kamers , het binnenzwembad en het fijne restaurant maken uw verblijf in Orient Express helemaal compleet.


Ligging: Orient Express
Hotel Orient Express ligt midden in het oude hart van Istanbul in de wijk Sirkeci. Binnen een straal van zo’n 800 meter kilometer liggen diverse leuke bezienswaardigheden die u zeker gezien moet hebben. U vindt er onder andere de Blauwe Moskee, Aya Sophia, Gulhane Park, Archeologisch Museum, Hippodroom, Topkapi Paleis, de Kruidenbazaar en de Grote Bazaar. Lopend of met de tram bereikt u na ongeveer 2 kilometer de Galatabrug vanwaar u aan de overkant van het water al snel bij onder andere de Galatatoren, het Taksimplein en tal van moderne winkelcentra bent. Ook is het vanuit deze locatie makkelijk een haventje te vinden vanwaar u een boottocht over de Bosphorus kunt maken. De dichtstbijzijnde tramhalte ligt op slechts 100 meter.
Het hotel dankt haar naam aan het op 100 meter afstand gelegen historische treinstation van de beroemde Orient Express die in de 19e en 20ste eeuw voor vele belangrijke personen, waaronder diverse staatshoofden, het eindpunt van hun reis naar Istanbul was (met start in Parijs). Vandaag de dag is een bezoek aan dit station zeker de moeite waard.

Faciliteiten: Orient Express
Het 4-sterren Orient Express Hotel is een kleinschalig en sfeervol hotel en beschikt over slechts 52 kamers die te bereiken zijn met twee liften. Bij de 24-uur receptie kunt u op elk moment van uw verblijf terecht met uw vragen.

Het hele jaar door is het Imbat restaurant (tegen betaling) geopend. Het terras is in de zomer bij goed weer geopend en vanuit hier heeft u een spectaculair uitzicht op zowel het Europese deel van Istanbul alsook het Aziatische deel van de stad. U kijkt uit op de Bosphorus, Bosphorusbrug, Galatatoren, de wijk Beyoglu, de heuvels van Taksim, het Topkapi Paleis en de Aya Sophia. Het restaurant serveert heerlijke mediterrane gerechten. Daarnaast is er ook een bar. Verder beschikt over Orient Express Hotel over een binnenzwembad waar u even lekker tot rust kunt komen na een dagje shoppen of sightseeing.
Tegen betaling kunt u gebruik maken van het internetcafé en indien nodig, een dokter op aanvraag. Ook is er een was- en strijkservice en roomservice (alle tegen betaling). In uw kamer kunt u gratis gebruik maken van wifi.

Uw hotelkamer:
Uw standaardkamer (1-3 personen) in Orient Express Hotel is ruim (ca. 17m2), verzorgd ingericht en beschikt over airconditioning, minibar (tegen betaling), satelliet televisie, huurkluisje en koffie- en theefaciliteiten. De badkamer beschikt over een bad of douche, toilet en föhn. Op uw kamer maakt u gratis gebruik van wifi.

Verzorging: Orient Express
U verblijft in Orient Express Hotel op basis van logies en ontbijt. Het ontbijt is in buffetvorm.

 

Foto&Video:Hotel Orient Express

 

Beoordelingen: Hotel Orient Express

Klantbeoordelingen

Beoordelingen
Info